sahimerdan-epimedyumlu-macun
7/24 Bilgi ve Sipariş Hattı 0 551 152 69 42

ŞAHIMERDAN EPİMEDYUMLU MACUN

BİLGİ VE SİPARİŞ

Şahımerdan Epimedyumlu Macun

Şahmerdan epimedyumlu macun, İstek arttırıcı özelliği olan tamamen bitkisel macun olarak üretilmiştir. Macunun özelliğini bitkilerden alması sebebiyle bayanlar ve erkekler kullanımına sunulmuştur. Saf bir istek arzu kızıştırıcı özelliği olan şahmerdan macununu kullanmadan ortalama 40-50 dakika önceden kullanmak gerekir ilişkiden önce ve etkisini göstermeye başlar. Hemen etkisinin olmasından kaynaklı ve bitkisel bir olması insanların seçebileceği değerli ürünler arasına girmiştir. Yaş gruplarında 18 yaş üstü olan herkesin kullanımına müsaittir.

Peki Bu Macunun Ne Gibi Özellikleri Vardır? Şahmerdan macunu içerisinde epimedyum bulundurmasından mütevellit müşterilerin bir tatlı kaşığı attıktan sonra cinsel hayatı ve isteği yükselmektedir. Erkeklerde özellikle de geciktirici etkiye sahip olmasından erken gelme problemini ortadan kaldırmada bire birdir. Menilerdeki kaliteyi yükseltir ve spermlerde artış gözlemlenir. Dinçlik katar zinde olursunuz. Yatakta daha hakim bir rol oynamanıza yardımcı olur. Hayatınızın hemen hemen her anında size gereken enerjiyi verir ve daha güçlü olmanızı sağlar. Unutma gibi problemlerinizde de hafızanızı güçlendirir.

Erkeklerin Şahmerdan macununu kullandıktan sonra gördüğü etki: Şahmerdan macunu en etkili ve çabuk şekilde kalkmasını sağlar penisinizi güçlü yapar. Spermlerinizin sağlıklı ve normal sayıda olmasına katkıda bulunur yatakta sizi başrol oyuncusu yapar karşınızdaki partnerinizi çok mutlu etmenizde yardımcı bir üründür. İkili ilişkilerin daha sıklaşmasını ve doğurtmanızı kolaylaştırır.

Kadınlarda ise bu macunun etkileri: Kullanımdan 30 dakika içerisinde etkisini göstermeye başlar korkuyu azaltır rahat bir ikili ilişki olanağı sağlar. Rahim içersin de daralma ve G noktası diye bilinen zevk alma noktasının hassasiyeti artar kolay hazmı sağlar.

Bayanların cinsel istekleri artar ve zevk den kendini alamaz duruma gelmesini sağlar. Kendini hür bir birey hisseder ve yatakta dişi kaplan olmasında yardımcı olabilir. Zevksiz günleri geride bırakıp ikili hayatınızı daha canlı olmasını sağlayabilir. Vajina içerisinde su azalma problemini giderir kayganlaştırmayı kolaylaştırır. Östrojen hormonunun hazırlanmasını sağlar. Zevk alırken kendinizden geçmenizi ve partnerinizi son doruklarda hissetmenizi sağlar.

Şahmerdan Macunun kullanımı nasıl olmalıdır? Satışta bulunan bu macun paketleri genelde 30 kullanımlıktır. Bitkisel kürlerden elde edilmişolan bu macun normalde yan etkisi olmamaktadır. Fakat eğer buna rağmen kullanımda herhangi bir yan etkiyle karşılaşılırsa macunun kullanımını kesip bırakmalısınız. Kullanımı oldukça basittir ortalama 1 tatlı kaşığı kadar ilişkiden 30 dakika önceden almanız tavsiye edilir. Macunun etkileri 40-50 dakikalarda etkisini göstermeye başlar. Macunu takviye bir ürün olarak kullanmasılınız. Kalp rahatsızlığı olan kişilere kesinlikle yasaktır. Diyabet hastaları ise doktro kontrolünde macun kullanması tavsiye edilmektedir.

Şahmerdan macunu içerisinde neler bulunmaktadır: Şahmerdan epimedyum macunu içeriğinde %80 oranında azgın teke otu , USA ginsengi, ısırgan otu öğütülmüş, yulaf ezmesi , epimedyum bitkisi , Sibirya ginsengi, soya unu, tarçın, dut pekmezi, arı sütü , ginkgo biloba, kola bitkisi, vanilya, keçi boynuzu, demir dikeni, süzme çiçek balı, bal kabağı, polen ve glikoz şurubu bulunmaktadır.

Şahımerdan Epimedyumlu Macun Sipariş