delay-geciktirici-sprey
7/24 Bilgi ve Sipariş Hattı 0 551 152 69 42

DELAY GECİKTİRİCİ SPREY

BİLGİ VE SİPARİŞ

Delay Geciktirici Sprey

Delay geciktirici sprey erkeklerin erken boşalmalarından kaynaklı en çok tercih edilen bir üründür. Kullanımı önemli ve bir okadarda dikkat edilmesi gerekmektedir. En önemlisi yanlış yani sahte ürün kullanımı sizin ve partnerinizin sağlığını kötü etkileyebilir. Orijinal spreyi ise kullanım talimatlarına uygun şekilde kullanmalısınız. Spreyi fazla kullanımda cinsel organınızın anestezi gibi bütünüyle uyuşmasına sebep olabilir ve kullanımı fazla olursa penis üzerindeki sinirlerin hissetmemesini sağlar.

Bu sorun büyürse eğer sizin cinsel hayatınızı kötü etkileyebilir şayet sinir uçlarının kapanması demek sizin hiç zevk almamanız ve hatta bir müddetten sonra ereksiyon olmamasına işaret edebilir. Bu sebepten dolayı kullanımı az olması gerekmektedir. Sürekli kullanımı uzmanlar tarafından önerilmemektedir. Genelde ürünlerin içerikleri aynıdır fakat isimleri farklıdır. Kullanımı yaparken dikkat etmeniz gereken sıkarken 10 cm ilerden sıkmanız gerekir. Fazla sıkmanız sizi zorlayabilir.

Kullanım esnasında dikkat edilmesi gereken konular şu şekildedir.

Delay spreyi kullanırken en çok dikkat etmeniz gereken penisinizin delik kısmına gelmeyecek şekilde sıkmanız gerekmektedir. Penisinizin ucuna gelen sprey sıvısı boşalcağınız anda alacağınız zevkin yarı yarıya azalmasına neden olabilir. Delay geciktirici kullanımı haftada en fazla 4 kez kullanılabilir. Fazla kullanım sonuçları sizin penisinizde tahriş ve yıpranmaya neden olabilir.Çok yakın mesafeden kullanmamanız gerekmektedir. Yakın mesafeden kullanım sinirlerin uyarılmasını etkileyerek ileride oluşabilecek sonuçları tetikleyebilir. Delay sprey kullanırken öncelikle spreyi güzelce çalkalamanız gerekmektedir. Spreyi sıktıktan sonra en az 10-15 dk beklemeniz tavsiye edilmektedir.Penisinize sıktığınız spreyin bu dakika arasında derinin içerisine emilip sinir uçlarını uyuşturmasını sağlaması içindir.Geciktirici kullanımı olduktan sonra kesinlikle duru suyla yıkamanız gerekmektedir. Çükü spreyi sıktıktan sonra geciktirici özleri olan sıvı partnerinizin cinsel organına bulaşıp zevk alma durumunu kötü etkileyebilir.

Oral seks ilişkiye girilecekse penisinizi kesinle durulamanız su ile güzelce yıkamanız gerekmektedir. Penisinizi eğer suyla yıkamazsanız partnerinizin sağlığını kötü etkileyebilir. Ağızının geçici olarak uyuşmasını sağlayabilir. Bu sebepten dolayı kesinlikle önerilmemektedir. Sağlıklı ilişkiler bu konuda önemlidir.

Delay Geciktirici Sprey Sipariş